Про нас

Адвокатське бюро Володимира Щиголя є правонаступником приватного підприємства “Юридична допомога”, що працює на ринку юридичних послуг з 1999 року.

Наше бюро – це команда професіоналів, які мають досвід захисту прав та інтересів клієнтів у різноманітних сферах (кримінальні справи, адміністративні справи, цивільні справи, господарські справи та інші). Юристи, котрі працюють в бюро, мають багаторічний досвід практичної діяльності та володіють глибокими теоретичними знаннями. Головною метою Адвокатського бюро є надання якісних юридичних послуг відповідно до інтересів наших клієнтів.

Професійність, своєчасність, конфіденційність, дотримання правил адвокатської етики та індивідуальний підхід у роботі з кожним клієнтом  є основними принципами роботи Адвокатського бюро. Наші юристи переконані, що взаємодія з клієнтами, а також спільні, злагоджені та виважені рішення є запорукою досягнення позитивного результату.

Адвокатське бюро Володимира Щиголя гарантує високий рівень професіоналізму, пошук найоптимальніших варіантів вирішення Ваших проблем, а також швидке та ефективне виконання поставлених завдань.

Керівник адвокатського бюро Щиголь Володимир Валерійович