Водія, який підозрюється в спричиненні резонансної ДТП зі смертмельними наслідками, було взято під варту

Нагадаємо 👉🏼 04 грудня 2020 року в місті Бровари Київської області водій автомобіля марки «SsangYong» вчинив наїзд на 27-річного пішохода, котрий рухався вздовж узбіччя. Після скоєного зловмисник не надав потерпілому необхідну допомогу, не сповістив про інцидент відповідні служби та залишив місце ДТП.

Безпорадний пішохід знаходився на узбіччі понад годину, доки його не помітили перехожі. Хлопця з численними травмами доправили до лікарні, однак 06 грудня 2020 року він помер у приміщенні реанімаційного відділення.

Підозрюваного розшукували майже два тижні, однак нещодавно, залучившись допомогою адвоката, він прибув до відділу поліції самостійно. Свою вину у вчиненні кримінального поавопорушення водій не визнає 🙅🏻‍♂️

❗️17 грудня 2020 року слідчий суддя Броварського міськрайонного суду Київської області постановив ухвалу, якою застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном до 14 лютого 2021 року ❗️

Представник потерпілої (матері загиблого) адвокат Щиголь В.В. наголосив, що підозра водія у вчиненні кримінального правопорушення є обґрунтованою, а запобігти існуючим ризикам зможе лише найсуворіший запобіжний захід – тримання під вартою. Інакше підозрюваний неодмінно чинитиме спроби переховування від органів досудового розслідування та суду, незаконного впливу на потерпілу та/або свідків, а також може знищити, приховати чи спотворити відповідні докази.

Взяття підозрюваного під варту

Ухвала (аркуш 1)

Ухвала (аркуш 2)

Володимир Щиголь разом із потерпілою
(матір’ю загиблого)