Адвокат по сімейних справах в Броварах.

Всі ми маємо певні уявлення про те, що таке сім’я та шлюб. Однак лише деякі з нас розуміють, що означає розірвання шлюбу та які наслідки виникають після настання цього юридичного факту.

Власне, це призводить до виникнення певних проблем, пов’язаних з процесом розлучення, аліментами, поділом спільного сумісного майна майна, визначенням місця проживання дітей, порядку спілкування батьків з ними та ін. Саме в таких випадках Вам потрібна допомога адвоката у сімейних справах в Броварах.

Яку допомогу Вам може надати адвокат у сімейних справах?

Юристи Адвокатського бюро “Володимира Щиголя” готові надати правову допомогу колишнім сімейним парам, а так само і одному з колишніх подружжя. Ми допоможемо захистити Ваші права на майно, вирішити на прийнятних умовах питання про стягнення аліментів, а також надаватимемо Вам юридичні консультації з багатьох інших питань, пов’язаних з розірванням шлюбу.

Іноді також виникають ситуації, коли юридично шлюб ще існує, але фактично вже наближається до свого припинення. Саме в таких випадках для Вас не буде зайвим отримати кваліфіковану юридичну консультацію адвоката по сімейних справах.

Юристи Адвокатського бюро “Володимира Щиголя” мають багаторічний досвід ведення сімейних справ у Броварах і Києві та готові застосувати їх при вирішенні Ваших проблем.

Як би ми не хотіли думати, що подібні питання ніколи нас не торкнуться – за даними Державної служби статистики України протягом останніх років було розірвано близько половини укладених шлюбів і на сьогодні ця цифра лише зростає.

Так, адвокат по сімейних справах в Броварах займається наданням наступних юридичних послуг:

  • надання юридичних консультацй.
  • складання шлюбного договору (контракту).
  • представництво і захист ваших прав та законних інтересів у суді.
  • поділ спільного майна подружжя.
  • визнання шлюбу недійсним.
  • спірні питання по вихованню і спілкуванню з дитиною колишнього подружжя.
  • питання, пов’язані з оскарженням і встановленням батьківства.
  • стягнення аліментів на дітей та інші.

 

Контакти.

Адреса: 07400, Київська обл., м. Бровари,
бульв. Незалежності, 14, оф. 218

тел.: (050) 332-69-57
e-mail: abvss3@ukr.net